Termální lázně Piešťany

Lázeňské pobyty

Zapomeňte na běžné dny plné starostí a relaxujte v lázních.

    Voda hýčká naše tělo, uzdravuje ho, dodává mu energii a celkově osvěžuje. Příznivé účinky zaznamenáme nejen pitím vody, ale i její vnějším působením na tělo, třeba pomocí vodoléčebných procedur v lázních.
    Víkendové pobyty, wellness a relax - jsou to pobyty v lázních bez lékařského vyšetření, hlavně jsou zaměřeny na aktivní odpočinek a celkové uvolnění těla a duše. Jedná se nejčastěji o relaxační pobyty. Víkendové pobyty zahrnují relaxační, tak i wellness krátkodobé pobyty, vhodné na regeneraci a odpočinek celého organismu.

V poslední době je obliba lázní ze strany Slováků, ale i zahraničních turistů čím dál vyšší, a to především díky kvalitě služeb a bohaté nabídce lázeňských pobytů.
Lázeňský pobyt často dokáže oddálit nástup medikamentózní léčby a poskytne pacientům úlevu na několik měsíců v roce.

Nový elán do života Vám pomohou načerpat lázeňské pobyty, stačí si jen vybrat.
Pobyty v lázních slouží k upevnění Vašeho zdravotního stavu, jakož i na regeneraci vašeho organismu, zkrátka na celkový odpočinek a pohodu. Vybrat si můžete: Relaxační a odpočinkové pobyty, Pobyty pro ženy, Víkendové lázeňské pobyty, Ozdravné lázeňské pobyty, Lázeňské pobyty pro seniory.

Jak si vybrat pobyt?
V první řadě je třeba si ujasnit:
 -co od pobytu očekáváte,
 -co a jaké procedury by měl hotel / zařízení nabízet, a hlavně kolik jich je zahrnutých již v ceně
 -akú cenu jste ochotni zaplatit
  -a v jaké části republiky by se měl nacházet.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.