Termální lázně Slovensko

Termální lázně Aquacity Poprad

Aquacity Poprad je aquapark s celoročním provozem. Areál je přímo ve městě Poprad v těsné blízkosti Vysokých Tater. Jednoduše vodní ráj pod Tatrami. Jedinečnost AquaCity spočívá ve využívání volně dostupných přírodních energetických zdrojů, které zabezpečují teplo a energii pro hotely, vodní park, restauraci, bary, fitcentra a konferenční prostory střediska. AquaCity je centrem zábavy a odpočinku. Od chvíle, kdy vstoupíte do moderních budov střediska s okouzlujícím designem, máte díky skvělému vybavení možnost dopřát si služby té nejvyšší kvality ve volném čase.

Pro návštěvníky je v nabídce 13 bazénů, vířivky, 11 inhalačních místností a saun, relaxační prostory a sanarium v nádherně vybaveném wellness centru Vitální svět.
V AquaCity se můžete uvolnit nebo trávit čas aktivně podle své chuti. Zaplavete si pro radost a zůstane fit. Udělejte si túru do Vysokých nebo Nízkých Tater, nebo se projděte po popradských obchodech.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.