Termální lázně Veľký Meder Slovensko

Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko

Termální lázně Veľký Meder jsou jedním z nejvýznamnějších turistických center na jihu Slovenska. Toto lázeňské město otevřené pro veřejnost, se nachází v srdci Evropy. Má 940-letou historii se srdečným po zdravém termální vody. Město je velké jako vesnice, ale proti opravdovému velkoměstu malé - říká se v našem městě. Je malou perlou této "malé velké země".

Turismus, zemědělství a průmysl existují vedle sebe bez problémů, možná i v tom spočívá kouzlo našeho malého městečka. Veľký Meder je místo, kde se setkává venkovský turismus s kvalitní gastronomií. O to se stará termální a 100-hektarový lesopark na okraji města, který představuje poslední pozůstatek bývalého velkého dubové ho lesa na Podunajské nížině, který je na Žitného ostrova jedinečný.

Veľký Meder termální koupaliště na Slovensku, je odpovědí na Váš každodenní zrychlený život. Srdcem podunajských termálních koupališť je termální koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder umístěn mezi velkými centry jako je: Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešt a blízko pěkných míst jako jsou Győr, Komárno, Dunajská Streda. Veľký Meder termální koupaliště udělalo v posledním období velký krok kupředu ve zkvalitnění poskytovaných služeb, což ho posouvá na úroveň Maďarských a Rakouských termálních koupališť.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.