Termální lázně na Slovensku

Termální lázně Piešťany

V údolí dolního toku nejdelší slovenské řeky Váh leží Lázně Piešťany. Rozprostírá se nad západními svahy Považského Inovce v nadmořské výšce 162 m. n. m. Základem vzniku Lázní Piešťany jsou termální minerální vody (67-69 ° C), které vyvěrají z hloubky 2000m a sirné léčivé bahno. Lázně vám nabízejí velký výběr pobytů od víkendových až po detoxikační. Světově známé se staly díky moderním metodám léčby, ale i díky překrásnému lázeňskému parku.

Lázeňské město Piešťany se může pochlubit velkým výběrem pobytů, od víkendových, přes detoxikační, velikonoční pobyty, až po specializované léčebné pobyty. Ušetřete a využijte také některý z akciových pobytů.

V Lázních Piešťany se léčí:
- Nervová onemocnění
- Onemocnění pohybového ústrojí
- Poruchy látkové přeměny a žláz s vnitřní sekrecí
- Revmatická onemocnění

Piešťany jsou jedny z našich největších a nejznámějších lázeňských měst. Pro své mimořádné léčivé účinky jsou vyhledávány i zahraničními návštevníkmiJednotlivé lázeňské domy poskytují pacientům plný komfort. Rozsáhlý pěstován park s leknínovým jezírky je vhodný na procházky a odpočinek. Piešťanská minerální voda je středně mineralizovaná, síranové-hydrogenuhličitanová, vápenato-sodná, sirná, horká voda. Využívá se hlavně na lázně, ale také na pitnou kúru.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.